Ganghong - Industria lider

Me konceptin e "zhvillimit nëpërmjet sjelljes së ideve të reja, kërkimit të cilësisë së jashtëzakonshme", ajo është rritur vazhdimisht që nga themelimi në 1994. Ne kemi një shumëllojshmëri produktesh të kualifikuara si dhoma e dushit me pasqyrë dekorative, produkte xhami të temperuar etj. , Ganghong fiton klientë në të gjithë botën.

indeksi_zgjidhje_1
Pasqyra inteligjente të Serisë TH

Pasqyra inteligjente të Serisë TH

Seria TH është produktet tona më të hershme të kombinimit të pasqyrës dhe dritës të zhvilluara në 2002.

Shikoni detajet +
IMG-DL-20-Retushuar
Pasqyra inteligjente të serisë DL

Pasqyra inteligjente të serisë DL

Ne kemi përdorur një gjuhë të re dizajni në produktet e serisë DL.

DL-70-1
Pasqyra inteligjente akrilike LGP të Serisë DL-70

Pasqyra inteligjente akrilike LGP të Serisë DL-70

DL-70 është një nga produktet tona klasike.

DL-73-11
DL-73 Me Pllakë Udhëzuese me Dritë Akrilike Plus Sandblasting Rrumbullakët Me Dritë Led

DL-73 Me Pllakë Udhëzuese me Dritë Akrilike Plus Sandblasting Rrumbullakët Me Dritë Led

DL-73 është një nga produktet tona klasike dhe një nga produktet më të njohura nga konsumatorët.

DL-29C-B-1
Pasqyrë inteligjente me kornizë alumini

Pasqyrë inteligjente me kornizë alumini

Seria Smart Mirror me kornizë alumini është ne në AF me produkte kornizash aliazh alumini në bazë të produkteve të përmirësuara me drita LED.

indeksi_zgjidhje_6
Kabinete pasqyre alumini te serise LV

Kabinete pasqyre alumini te serise LV

indeksi_zgjidhje_7
Dollapë pasqyre MDF të Serisë MV

Dollapë pasqyre MDF të Serisë MV

indeksi_zgjidhje_8
Pasqyra banjo të serisë AF

Pasqyra banjo të serisë AF

Pasqyra e banjës së serisë AF adopton gjuhën më klasike të dizajnit, duke përdorur pajisjet e bluarjes së xhamit të importuara nga Italia.

rreth-logo

Kërkim për Çmimtari

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Shikoni detajet +

Lajmet e fundit

Mars, 02 2023

Pasqyrë e plotë me LED...

Më 1 maj 1994, u themelua një kompani me misionin e prodhimit të mallrave të banjës së nivelit të lartë ...

Shikoni detajet +
24 nëntor 2022

Si të ruani pasqyrën...

Edhe pse pasqyra në banjë nuk është shumë praktike, ajo është gjithashtu një artikull shumë i rëndësishëm.Nëse ju...

Shikoni detajet +
Aplikimi i ndërprerësve induktiv
15 gusht 2022

Zbatimi i sw induktiv...

Pasqyra e dritës LED ka lindur për më shumë se 10 vjet, në këtë periudhë 10-vjeçare, pasqyra e dritës LED...

Shikoni detajet +
Prezantimi i çelësit me prekje të pasqyrës së dritës LED
15 gusht 2022

Prezantimi i dritës LED m...

Me popullaritetin e pasqyrave LED në dekorimin e shtëpisë, gjithnjë e më shumë familje zgjedhin të përdorin...

Shikoni detajet +
Si të zgjidhni një pasqyrë të mirë?
15 gusht 2022

Si të zgjidhni një pasqyrë të mirë?

Me zhvillimin e shkencës dhe teknologjisë, ka gjithnjë e më shumë lloje të prodhimit të pasqyrave...

Shikoni detajet +