Гангхонг - водечка индустрија

Со концептот на „развој преку изнесување нови идеи, барање извонреден квалитет“, тој постојано расте откако е основан во 1994 година. Имаме разновидни квалификувани производи како што се украсни огледала за туширање, производи од калено стакло итн. , Гангхонг ги освојува клиентите ширум светот.

индекс_решенија_1
Паметни огледала од серијата TH

Паметни огледала од серијата TH

Серијата TH е нашата најрана комбинација на огледала и светлосни производи развиени во 2002 година.

Видете детали +
IMG-DL-20-Ретоширан
Паметни огледала од серијата DL

Паметни огледала од серијата DL

Користивме нов дизајнерски јазик во производите од серијата DL.

DL-70-1
Акрилни LGP паметни огледала од серијата DL-70

Акрилни LGP паметни огледала од серијата DL-70

DL-70 е еден од нашите класични производи.

DL-73-11
DL-73 со акрилна сијаличка водилка плус тркалезно пескарење со LED светло

DL-73 со акрилна сијаличка водилка плус тркалезно пескарење со LED светло

DL-73 е еден од нашите класични производи и еден од најпопуларните производи меѓу потрошувачите.

DL-29C-B-1
Паметно огледало од алуминиумска рамка

Паметно огледало од алуминиумска рамка

Серијата Smart Mirror со алуминиумска рамка е ние во AF со производи од рамка од алуминиумска легура врз основа на надградените производи со LED светла.

индекс_решенија_6
Алуминиумски огледала од серијата LV

Алуминиумски огледала од серијата LV

индекс_решенија_7
Шкафови со огледала од МВ серијата

Шкафови со огледала од МВ серијата

индекс_решенија_8
Огледала за бањи од серијата AF

Огледала за бањи од серијата AF

Огледалото за бања од серијата AF го прифаќа најкласичниот дизајнерски јазик, користејќи ја врвната опрема за мелење стакло увезена од Италија.

за-лого

Прашање за ценовник

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Видете детали +

Последни вести

Март, 02 2023 година

Целосно огледало со LED...

На 1 мај, 1994 година, беше основана компанија со мисија за производство на врвни производи за бања ...

Видете детали +
24 ноември 2022 година

Како да го одржувате огледалото...

Иако огледалото во бањата не е многу практично, тоа е и многу важен предмет.Ако ти...

Видете детали +
Примена на индуктивни прекинувачи
15 август 2022 година

Примена на индуктивниот sw...

Огледалото со LED светло се раѓа повеќе од 10 години, во овој 10-годишен период, LED светлосниот ретровизор...

Видете детали +
Воведување на прекинувач на допир со огледало со LED светло
15 август 2022 година

Воведување на LED светло м...

Со популарноста на ретровизорите со LED светло во уредувањето на домот, се повеќе семејства избираат да користат...

Видете детали +
Како да изберете добро огледало?
15 август 2022 година

Како да изберете добро огледало?

Со развојот на науката и технологијата, има се повеќе видови на производство на огледало...

Видете детали +